Doświadczenie od 1999 roku

Szkoła rysunku architektonicznego,    Bielsko Biała

Szkoła rysunku odręcznego - architektonicznego,

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo - budowlanej , od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architektura Krajobrazu na uczelnie w całej Polsce. Naszą działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy nasz program nauczania. Naszym zadaniem jest osiąganie najwyższych celów czyli zdawalność na studia w granicach 100%. Obecnie 5 raz z rzędu udało nam się osiągnąć ten wynik. Nasi uczniowie uczą się kreatywnego myślenia oraz przestrzennego patrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Są oni dla nas inspiracją do dalszej cieżkiej pracy na rzecz ciągłego poprawiania jakości naszych usług. Dlatego każdy kolejny rok zawsze przynosi coś nowego.  Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania. Więcej informacji w dziale Oferta oraz Grupy

Krzysztof Janiszewski,

mgr inż. architekt, absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki w Krakowie. Dyplom 2004 r. Osoba z wieloletnim doświadczeniem architektonicznym w Polsce i za granicą. Czynnie działający architekt w branży architektonicznej. Kurator oraz promotor wielu inicjatyw społecznych tj. wystawy, wernisaże, koncerty. Nauczyciel prowadzący w autorskiej  szkole rysunku architektonicznego w Bielsku Białej.  Artysta malarz z zamiłowania. Uczy i tworzy z pasji inspirowany otaczającą go przestrzenią.    

 1

 

Justyna Janiszewska,

inż. architekt krajobrazu, absolwentka wydziału Architektura Krajobrazu we Wrocławiu. Ukończyła również studia magisterskie na Akademii Jana Długosza w Częstochowie , kierunek Grafika na wydziale Sztuk Plastycznych. Właściciel biura projektów architektonicznych oraz krajobrazu JKJSTUDIO. Osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży architektura krajobrazu. Wykładowca historii sztuki oraz nauczyciel  grupy Junior w szkole rysunku architektonicznego archiCel .                                     

2