Doświadczenie od 1999 roku

  instagram      facebook           Szkoła rysunku architektonicznego,    Bielsko Biała

Senior (pomaturalna) - limit wieku 26 lat

Uczniami naszej szkoły mogą być wszyscy, osoby pracujące, studenci czy pasjonaci. Dla nich stworzyliśmy specjalny program tak aby w sposób zrozumiały, przyjazny i bezstresowy mogły przyswajać zasady perspektywy od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane. Na tym etapie najważniejsze oprócz zagadnień dotyczących perspektywy jest ćwiczenie różnych technik rysunkowych. Rozpoczynając od ołówka po piórko, flamastry itp., będziemy zgłębiać tajniki szrafu i cech im towarzyszących. Wśród nich mogą pojawić się osoby chcące zdawać egzaminy na studia wtedy zaczynają pracować według programu dla klas maturalnych. 

Na pierwsze zajęcia należy przynieść ze sobą teczkę na rysunki 50x70cm oraz biały karton formatu B2 czyli 50x70cm. Szczegółowe informacje dotyczące rodzajów ołówków itp. osoba uzyska na pierwszych zajęciach.

Więcej informacji na temat terminów zajęć oraz cen w zakładce Terminarz , Cennik.

3-4 klasa ponadgimnazjalna (maturalne)

Jest to ostatni dzwonek dla osób poważnie myślących o studiach architektonicznych.. Dla takich osób stworzyliśmy specjalny program tak aby w sposób szybki, zrozumiały, przyjazny i bezstresowy mogły przyswajać zasady perspektywy od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane. W sposób intensywny uczymy pod konkretne kierunki i miasta wybrane przez ucznia. Jest to okres wzmożonej pracy aby osiągnąć wymarzony cel.

Na zajęcia należy przynieść ze sobą teczkę na rysunki 50x70cm oraz biały karton formatu B2 czyli 50x70cm. Szczegółowe informacje dotyczące rodzajów ołówków itp. osoba uzyska na pierwszych zajęciach.

Więcej informacji na temat terminów zajęć oraz cen w zakładce Terminarz , Cennik

1-2 klasa ponadgimnazjalna

Jest to najlepszy okres na rozpoczęcie swojej przygody z rysunkiem architektonicznym. Dłuższy okres do egzaminów pozwala na przyswojenie rozszerzonego programu naszej szkoły. Dla takich osób stworzyliśmy specjalny plan tak aby w sposób zrozumiały, przyjazny i bezstresowy, mogły przyswajać zasady perspektywy od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane. Jest to okres gdzie przeplatać się będą ze sobą różne techniki rysunkowe, manuale oraz postać.

Na zajęcia należy przynieść ze sobą teczkę na rysunki 50x70cm oraz biały karton formatu B2 czyli 50x70cm. Szczegółowe informacje dotyczące rodzajów ołówków itp. osoba uzyska na pierwszych zajęciach.

Więcej informacji na temat terminów zajęć oraz cen w zakładce Terminarz , Cennik

Klasa gimnazjalna

Wiek gimnazjalny jest bardzo burzliwym okresem w życiu każdego cłzowieka, dlatego najlepiej urozmaicić takiej osobie czas pozaszkolny  twórczym rozwijaniem swojego umysłu. Dla nich właśnie stworzyliśmy program ,który wiąże ze sobą podstawy rysunku, malarstwa oraz tematykę manualną. Zakres nauczania jest tak zaprojektowany aby osoby ,które zamierzają uczyć się w Liceum Plastycznym, nie miały żadnych problemów ze zdaniem egzaminów wstępnych.

Na zajęcia należy przynieść ze sobą teczkę na rysunki 50x70cm oraz biały karton formatu A3. Szczegółowe informacje dotyczące rodzajów ołówków itp. osoba uzyska na pierwszych zajęciach.

Węcej informacji na temat terminów zajęć oraz cen w zakładce Terminarz , Cennik

archiCel junior

Osoby uczęszczające do szkół podstawowych mogą rozpocząć edukację artystyczną w naszej szkole. Dla nich specjalnie przygotowaliśmy program tak aby w sposób zrozumiały i przyjazny, mogli przyswoić podstawy na temat otaczającej ich przestrzeni. Na tym etapie rozwoju najważniejsze jest realizowanie tematów za pomocą różnych technik rysunkowych ,malarskich oraz manualnych. 

Więcej informacji na temat terminów zajęć oraz cen w zakładce Terminarz , Cennik

 Pracownia